BEZPŁATNA WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW TRÓJKOŁOWYCH

BEZPŁATNA WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW TRÓJKOŁOWYCH

Od  16 kwietnia 2019 r. w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Jędrzejowie przy ul. Okrzei 49B można wypożyczyć trójkołowe rowery rehabilitacyjne, które zostały ufundowane przez Fundację Eco Textil z siedzibą w Skarżysku – Kamiennej przy współudziale Polskiego Czerwonego Krzyża, Oddział w Jędrzejowie. Organizatorem wypożyczalni jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jędrzejowie. Z rowerów mogą korzystać osoby dorosłe, osoby niepełnoletnie wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej, dorosłe osoby z niepełnosprawne pod nadzorem osoby pełnosprawnej, a także zainteresowani seniorzy. Wypożyczalnia rowerów jest bezpłatna.

            Rowery dostępne są w 2 rozmiarach:

  • Na kołach 20 cale (średnie) do 150 cm wzrostu
  • Na kołach 24 cale (duże) dla osób o wzroście powyżej 155cm,tak aby pomoc możliwa była dla każdego bez względu na wiek i wzrost.

Rowery można wypożyczyć bezpłatnie na okres do 14 dni, z możliwością przedłużenia okresu wypożyczenia roweru na kolejny okres nie dłuższy niż 7 dni. Rowery trójkołowe rehabilitacyjne są sprzętem wyspecjalizowanym, przystosowanym dla osób z niepełnosprawnościami ponadto są stabilne, wygodne, posiadają zamontowany koszyk.

 W sprawie szczegółowych informacji dotyczących wypożyczania rowerów należy kontaktować się z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Jędrzejowie, ul. Okrzei 49B
lub pod numerem telefonu 41 386 36 00,

w godzinach:

Poniedziałek 7:30-16:30

Wtorek- Czwartek 7:30-15:30

Piątek- 7:30-14:30

Regulamin wpożyczalni trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych

Skip to content