Zaproszenie do udziału w badaniu dotyczącym potrzeb osób z niepełnosprawnością

Zaproszenie do udziału w badaniu dotyczącym potrzeb osób z niepełnosprawnością

Logo PFRON

Pragniemy poinformować, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych realizuje ogólnopolski projekt badawczy pn. „Badanie potrzeb Osób niepełnosprawnych w Polsce”.
Za realizacje badań ilościowych oraz badań jakościowych odpowiada konsorcjum firm Instytut Badawczy IPC Sp. z o.o. oraz Agencja Badawcza Fast Solutions (Grupa WW Sp. z o.o.).
Głównym celem badania jest zdiagnozowanie potrzeb osób z niepełnosprawnością z punktu widzenia tych osób oraz zmian, które nastąpiły w stosunku do poprzedniego badania z 2017 roku. Dzięki tym badaniom dostarczone zostaną również rekomendacje w zakresie możliwego wsparcia przez PFRON osób niepełnosprawnych w zaspokajaniu ich potrzeb.

 

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim badaniu opinii osób z niepełnosprawnościami, które prowadzone jest na zlecenie PFRON – Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych! To jedno z największych tego typu badań, jakie kiedykolwiek realizowano z osobami z niepełnosprawnościami w Polsce.
Weź udział w ankiecie, rozmowie indywidualnej lub w rozmowie grupowej. W badaniu możesz wziąć udział Ty sam lub razem ze swoim opiekunem lub asystentem. Formę badania dopasujemy do Twoich możliwości i potrzeb. Twoja opinia jest ważna!
Skontaktuj się poprzez formularz: https://badanie.panelankietowy.pl/index.php?r=survey/index&sid=858471&token=OzN5181&newtest=Y
Serdecznie zapraszamy!

 

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za realizację badania ze strony wykonawcy:

W razie potrzeby zweryfikowania informacji odnośnie badania możliwy jest kontakt z przedstawicielem ze strony Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych:

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie w realizacji badania. Jego powodzenie zależy w dużej mierze od Państwa uczestnictwa.

 

Skip to content